Galina Bendak “Elu ja ilu by GothZone” Digitaalne maalikunst.

Midagi sellist, mida teeb Galina Bendak pole pikka aega kohanud.
Alustades puhtalt lehelt ja lõpptulemuseks ilusad, naudingut ja silmarõõmu pakkuvad joonistatud kunstiteosed.
Näitus jääb avatuks augusti alguseni 2017. “Monroe Cafe&Lounge” (Veesaare tee 2, Peetri Selver)

Külasta seda kindlasti!
Kõiki töid on võimalik omale soetada autori signeeringuga.

Meeli Laidvee esimene isiknäitus “Valge naine”

Galeriis Positiiv Meeli Laidvee esimene isiknäitus “Valge naine”. Feministlikud fotolavastused valmisid 2015. aastal ja on inspireeritud paari aasta tagusest pagulastega seotud rahvapaanikast ja uskumusest, et võõra kultuuritaustaga rahvused toovad kaasa massilise naiste väärkohtlemise. Kunstnikku hakkas huvitama, kui hea ja turvaline elu meie naistel tegelikult on. 
 
Meeli Laidvee: “Otsustasin välja uurida, kui mugavalt tunnevad ennast naised igapäevaselt oma koduseinte vahel või ühiskonnas üldse. 
Järjest hakkas kooruma lugusid elust suletud uste taga. Osa lugusid kordus ja visandus pilt, mis ei olnudki nii särav, hoitud ja helge, kui maskides ringi käies paistab. Kompleksid, ebakindlus, pühendumus teistele, allumine, leppimine kehvema positsiooniga ühiskonnas. Lisaks pidev vajadus imeline ja noor välja näha või omada telepaatilist võimet oma perekonnaga suhtlemiseks. Hirm tundmatu ees tõi esile enda silmakirjalikkuse ja näilise ideaalse maailma.”
 
Meeli Laidvee (s 1969) on õppinud koreograafiat ning aastaid inimesi liikuma õpetanud ja juhendanud. Fotograafiaga hakkas põhjalikumalt tegelema 2014. aastal: “Mind huvitab inimese keha ja selle kaudu lugude vahendamine. Hetkel tegelen erinevate projektidega, mis kompavad inimese ja tema soorollide ähmaseid piire praeguses muutlikus maailmas.”
 

Jake Farra

Jake pilte oli huvitav printida.
Katsetas tema ja katsetasime ka meie ning tulemus oli ilus.